• Alkoholszint kalkulátor
  • Gyorshajtás kalkulátor
  • Időjárás infók
  • SOS panel
  • Helymeghatározás (SOS)
  • Vármegyei szűrés
  • Közvetlen segélyhívó
  • Baleseti kárbejelentő
  • Kategória értesítés kontroll

ZsaruHírek App

Mobilalkalmazás

Alkoholszint kalkulátor • Gyorshajtás kalkulátor • Vármegyei szűrés • SOS panel • Helymeghatározás (SOS) • Közvetlen segélyhívó • Baleseti kárbejelentő • Időjárás • Kategória értesítés kontroll
Google Play letöltés
ZsaruHírek App

Óriási összefogással mentették a betegeket a kigyulladt gondozóintézetnél

2026. április 4. 14:10
Várszegi Tímea
2026. június 17.

Komárom-Esztergom vármegyében összesen harminc embert kellett kórházba szállítaniuk a mentőknek egy egészségügyi intézményben keletkezett tűz után. Az egységek munkáját civilek és szabadnapos szakemberek is segítették a helyszínen.

Hatalmas erőket mozgósított a mentésirányítás a napokban, miután tűz ütött ki egy Komárom-Esztergom vármegyei egészségügyi gondozóintézményben. A helyzet súlyosságát mérlegelve összesen 16 mentőegységet riasztottak a kárhelyszínre.

A mentők összesen 30 beteget láttak el és szállítottak a környező városok kórházaiba. Az érintettek közül egy személy súlyos füstmérgezést szenvedett.

A mentési munkálatokat jelentős összefogás kísérte: a helyszínen szemtanúk, környékbeli lakosok, valamint szabadnapos egészségügyi dolgozók és mentősök is megjelentek. Az önkéntes segítők aktívan részt vettek a betegek kimentésében és ellátásában, valamint vizet és pokrócokat biztosítottak a kimenekített emberek számára.

Megosztás:

Kapcsolódó cikkek

Betöltés...

🚑 MÉG TÖBB MENTőK 🚨 LEGFRISSEBB HÍREK