Éjszakai többletterhelés éri a sürgősségi osztályokat a kánikula miatt
A tartósan magas nappali hőmérséklet és az éjszakai lehűlés elmaradása miatt jelentős többletterhelés hárul a sürgősségi ellátásra az éjszakai órákban, mivel a lakosság inkább a hűvösebb időszakokban keresi fel az intézményeket. Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter arra kérte a polgárokat, hogy a sürgősségi osztályokat kizárólag halaszthatatlan és indokolt esetekben keressék fel, mivel a nem sürgős panaszok … Bővebben: Éjszakai többletterhelés éri a sürgősségi osztályokat a kánikula miatt
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba