Árokba hajtott egy személygépkocsi az M5-ös autópályán Ócsa közelében

2026. február 2. 15:31
ZSM
Dabas HTP

Lesodródott az útról és árokba hajtott egy személygépkocsi vasárnap délután az M5-ös autópálya 31-es kilométerénél, Ócsa térségében, a járműben három ember utazott, akik önerejükből elhagyták az autót.


A dabasi hivatásos tűzoltók áramtalanították és átvizsgálták az autót, segítették a mentőszolgálat munkáját, majd biztosították a helyszínt.

Megosztás:

Kapcsolódó cikkek

Betöltés...

🚒 MÉG TÖBB BALESET 🚨 LEGFRISSEBB HÍREK