Hat embert vettek őrizetbe a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pénzügyi nyomozói a Nemzeti Kulturális Alap (NKA) által kifizetett támogatásokkal kapcsolatos büntetőeljárásban. A hatóságok az eddig feltárt bizonyítékok alapján több mint 17 milliárd forintos vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettével gyanúsítják az érintetteket, akik a Kulturális és Innovációs Minisztérium, valamint a Nemzeti Kulturális Támogatáskezelő (NKTK) … Bővebben: Őrizetbe vették a Kulturális Minisztérium és a Támogatáskezelő hat munkatársát a 17 milliárdos NKA-ügyben
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba