• Alkoholszint kalkulátor
  • Gyorshajtás kalkulátor
  • Időjárás infók
  • SOS panel
  • Helymeghatározás (SOS)
  • Vármegyei szűrés
  • Közvetlen segélyhívó
  • Baleseti kárbejelentő
  • Kategória értesítés kontroll

ZsaruHírek App

Mobilalkalmazás

Alkoholszint kalkulátor • Gyorshajtás kalkulátor • Vármegyei szűrés • SOS panel • Helymeghatározás (SOS) • Közvetlen segélyhívó • Baleseti kárbejelentő • Időjárás • Kategória értesítés kontroll
Google Play letöltés
ZsaruHírek App

Megverte édesanyját, mert nem kapott pénzt

2025. június 11. 07:27
Várszegi Tímea

Súlyosan bántalmazta édesanyját egy férfi, mert nem adott neki pénzt – az ügyészség vádat emelt ellene. A többszörösen büntetett előéletű elkövető próbaideje alatt követte el a támadást. – közölte a Bács-Kiskun Vármegyei Főügyészség.

Pénzért ment, támadás lett belőle

A vádirat szerint a férfi 2024. augusztus 17-én egy Solt közeli településen látogatta meg az édesanyját, és pénzt kért tőle. Mivel az asszony nem tudott adni, a férfi előbb kávét öntött rá, majd amikor az anya a telefonjáért ment, a támadó elvette tőle a készüléket, és földhöz vágta. Ezután kétszer arcon ütötte az anyját.

Az udvaron is folytatta a bántalmazást

Az ijedt nő az udvarra menekült, ahol segítségért kiabált, de a fia követte, és ott is megütötte, valamint megrúgta. Ezután kerékpárra ült és elmenekült. A nő nyolc napon túl gyógyuló, súlyos sérüléseket szenvedett.

Felfüggesztett büntetés alatt állt

A férfi korábban többször volt büntetve, és a támadás idején éppen felfüggesztett börtönbüntetésének próbaidejét töltötte. A Kalocsai Járási Ügyészség aljas indokból elkövetett súlyos testi sértés miatt emelt vádat, és börtönbüntetés kiszabását, valamint a korábbi felfüggesztett ítélet végrehajtását is indítványozza. Amennyiben a vádlott az előkészítő ülésen beismeri tettét, az ügyészség 3 év börtönt javasol.

Megosztás:

Kapcsolódó cikkek

Betöltés...

📰 MÉG TÖBB TESTI SéRTéS 🚨 LEGFRISSEBB HÍREK