• Alkoholszint kalkulátor
  • Gyorshajtás kalkulátor
  • Időjárás infók
  • SOS panel
  • Helymeghatározás (SOS)
  • Vármegyei szűrés
  • Közvetlen segélyhívó
  • Baleseti kárbejelentő
  • Kategória értesítés kontroll

ZsaruHírek App

Mobilalkalmazás

Alkoholszint kalkulátor • Gyorshajtás kalkulátor • Vármegyei szűrés • SOS panel • Helymeghatározás (SOS) • Közvetlen segélyhívó • Baleseti kárbejelentő • Időjárás • Kategória értesítés kontroll
Google Play letöltés
ZsaruHírek App

Emberkereskedelem és kényszermunka miatt kell felelniük – videóval

2025. március 20. 16:33
Várszegi Tímea

A Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság beszámolója.

A Hajdú-Bihar vármegyei rendőrök őrizetbe vettek egy fiatal nőt egy korábban indult nyomozás részeként, amelyben három nő ellen folyik eljárás emberkereskedelem és kényszermunka gyanújával.

A hatóságok gyanúja szerint a három nő fiatalkorú lányokat csábított könnyű pénzkereseti lehetőséggel, majd kényszerítették őket prostitúciós tevékenységre. Ha valamelyik áldozatuk ellenkezett, megfélemlítéssel és fenyegetéssel vették rá őket az engedelmességre. A szexuális szolgáltatásokból származó bevételt teljes egészében elvették, vagy csak egy minimális összeget adtak vissza az áldozatoknak.

A bűnbanda két tagját még 2024-ben sikerült azonosítani és előállítani, egyiküket bűnügyi őrizetbe is vették. A harmadik gyanúsítottat hétfőn fogták el Debrecenben, ahol a kihallgatása után őrizetbe vették, és a rendőrök kezdeményezték letartóztatását.

A Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Igazgatósága mindhárom nővel szemben emberkereskedelem és kényszermunka bűntette miatt folytatja az eljárást.

Megosztás:

Kapcsolódó cikkek

Betöltés...

👮 MÉG TÖBB KáBíTóSZER 🚨 LEGFRISSEBB HÍREK