• Alkoholszint kalkulátor
  • Gyorshajtás kalkulátor
  • Időjárás infók
  • SOS panel
  • Helymeghatározás (SOS)
  • Vármegyei szűrés
  • Közvetlen segélyhívó
  • Baleseti kárbejelentő
  • Kategória értesítés kontroll

ZsaruHírek App

Mobilalkalmazás

Alkoholszint kalkulátor • Gyorshajtás kalkulátor • Vármegyei szűrés • SOS panel • Helymeghatározás (SOS) • Közvetlen segélyhívó • Baleseti kárbejelentő • Időjárás • Kategória értesítés kontroll
Google Play letöltés
ZsaruHírek App

Kiskorúaknak is adott el kábítószert a debreceni férfi

2025. március 19. 17:46
Várszegi Tímea

A Debreceni Járási Ügyészség vádat emelt egy férfi ellen, aki rendszeresen értékesített kábítószert Debrecenben, köztük kiskorúaknak is. A férfi tevékenységét haszonszerzés céljából folytatta, és több alkalommal oktatási intézmények közvetlen közelében is bonyolította az átadásokat – áll az Ügyészség közleményében.

Részletek:

A vádirat szerint 2023. szeptember 19-én Debrecen belvárosában rendőri intézkedés során igazoltatták a férfit, akinek táskájában különböző kábítószer-tartalmú anyagokat, digitális mérleget és közel 650.000 forint készpénzt találtak, amelyeket a hatóságok lefoglaltak.
A férfi rendszeres kábítószer-fogyasztó volt, és 2022-től kezdődően legalább 11 embernek adott el különböző hatóanyagú, kiporciózott, alufóliába csomagolt kábítószert.

A vádlott általában telefonon keresztül egyeztette a vásárlásokat, és Debrecen különböző pontjain adta át a drogot a fogyasztóknak. Az ügy nyomozását a Debreceni Rendőrkapitányság folytatta le.

A Debreceni Járási Ügyészség vádat emelt ellene kereskedéssel, valamint oktatási és köznevelési intézmények közvetlen környezetében elkövetett kábítószer-kereskedelem bűntette miatt.
A vádhatóság 6 év fegyházbüntetés kiszabását, 6 év közügyektől eltiltást és vagyonelkobzást indítványozott arra az esetre, ha a vádlott elismeri a bűncselekmény elkövetését és lemond a tárgyalásról.

Megosztás:

Kapcsolódó cikkek

Betöltés...

👮 MÉG TÖBB KáBíTóSZER 🚨 LEGFRISSEBB HÍREK