• Alkoholszint kalkulátor
  • Gyorshajtás kalkulátor
  • Időjárás infók
  • SOS panel
  • Helymeghatározás (SOS)
  • Vármegyei szűrés
  • Közvetlen segélyhívó
  • Baleseti kárbejelentő
  • Kategória értesítés kontroll

ZsaruHírek App

Mobilalkalmazás

Alkoholszint kalkulátor • Gyorshajtás kalkulátor • Vármegyei szűrés • SOS panel • Helymeghatározás (SOS) • Közvetlen segélyhívó • Baleseti kárbejelentő • Időjárás • Kategória értesítés kontroll
Google Play letöltés
ZsaruHírek App

Jó huzata van az érdi drogosoknak: Több mint 2 kg cucc saját használatra

2026. június 25. 19:06
Várszegi Tímea
Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Az Érdi Rendőrkapitányság négy embert gyanúsított meg kábítószer birtoklásával, miután egy házkutatás során több mint két kilogramm kábítószergyanús anyagot foglaltak le.

A nyomozás alapját egy, a Budapesti Rendőr-főkapitányságra érkezett névtelen állampolgári bejelentés képezte, amely több személyt érintő, rendszeres kábítószer-fogyasztásról szólt. Az érdi rendőrök az adatgyűjtést követően azonosították Sz. Szilvesztert, Sz. Dánielt és Sz. Bencét. A hatósági akcióban kábítószer-kereső kutyát is alkalmaztak, amelynek segítségével a kutatás során különböző állagú, zöld, droggyanús növényi anyagokat, por állagú kábítószert, valamint zöld magokat találtak és foglaltak le.

Az előállított négy személy a kihallgatása során elmondta, hogy a lefoglalt mennyiséget saját használatra, egy évre előre beosztva tárolták. A gyanúsítottak elfogásukkor drog hatása alatt álltak, amit a helyszínen elvégzett gyorsteszt is igazolt. A lefoglalt szerek pontos hatóanyagtartalmának meghatározása szakértői vizsgálat keretében zajlik.

Ezt olvastad már? Közel 25 kiló füvet találtak egy autóban Érden

Megosztás:

Kapcsolódó cikkek

Betöltés...

👮 MÉG TÖBB KáBíTóSZER 🚨 LEGFRISSEBB HÍREK