• Alkoholszint kalkulátor
  • Gyorshajtás kalkulátor
  • Időjárás infók
  • SOS panel
  • Helymeghatározás (SOS)
  • Vármegyei szűrés
  • Közvetlen segélyhívó
  • Baleseti kárbejelentő
  • Kategória értesítés kontroll

ZsaruHírek App

Mobilalkalmazás

Alkoholszint kalkulátor • Gyorshajtás kalkulátor • Vármegyei szűrés • SOS panel • Helymeghatározás (SOS) • Közvetlen segélyhívó • Baleseti kárbejelentő • Időjárás • Kategória értesítés kontroll
Google Play letöltés
ZsaruHírek App

45 év szolgálat után búcsúzott a váci mentőállomás legendás bajtársa

2026. május 18. 14:33
ZSM
OMSZ

Csulik Ferenc, vagy ahogy sokan ismerik, Feri bá 45 év után vonult nyugdíjba az Országos Mentőszolgálattól. Utolsó szolgálatát a Váci Mentőállomáson teljesítette, ahol bajtársai szeretettel és megható szavakkal köszöntötték.

Csulik Ferenc 1981 augusztusában csatlakozott az Országos Mentőszolgálat közösségéhez. Pályáját az Újpesti Mentőállomáson kezdte, majd 2006-tól a Váci Mentőállomáson dolgozott főápolóként.

Az évtizedek alatt a mentőállomás egyik meghatározó alakjává vált. Bajtársai szerint mindig sokat tett azért, hogy segítse a körülötte dolgozókat, szavai pedig sokaknak jelentettek biztonságot és megerősítést.

Utolsó szolgálati napján a mentőállomáson dolgozó bajtársak szeretettel várták vissza Feri bát, és szívhez szóló beszéddel készültek számára.


„a szolgálatokban mindig volt valami, amiről tudtuk, hogy Feri bá dolgozik. Hiányozni fognak a történeteid, a nyugalmad, a bölcsességed, és persze a finom sütik, amiket sokszor hoztál nekünk. Reméljük, a nyugdíjas években is megmarad a jókedved, az erőd és az a derű, amit mi is annyira szeretünk benned. Mert te nemcsak mentőápoló voltál, hanem nagybetűs úriember. A betegekkel is, velünk is. A fiatal ápolókat mindig a szárnyaid alá vetted. Tanítottad őket, figyeltél rájuk, terelted őket.”

Boldog nyugdíjas éveket kívánunk!

Megosztás:

Kapcsolódó cikkek

Betöltés...

🚑 MÉG TÖBB MENTőK 🚨 LEGFRISSEBB HÍREK