Óriási összefogással mentették a betegeket a kigyulladt gondozóintézetnél

Komárom-Esztergom vármegyében összesen harminc embert kellett kórházba szállítaniuk a mentőknek egy egészségügyi intézményben keletkezett tűz után. Az egységek munkáját civilek és szabadnapos szakemberek is segítették a helyszínen. Hatalmas erőket mozgósított a mentésirányítás a napokban, miután tűz ütött ki egy Komárom-Esztergom vármegyei egészségügyi gondozóintézményben. A helyzet súlyosságát mérlegelve összesen 16 mentőegységet riasztottak a kárhelyszínre. A mentők … Bővebben: Óriási összefogással mentették a betegeket a kigyulladt gondozóintézetnél