Beteggel együtt lopta el a mentőt – üldözés és újabb baleset lett a vége
Egy háromautós karambol egyik résztvevője ellopott egy mentőt Michigan államban, miközben egy beteg és egy mentős is a járműben tartózkodott. Az üldözés végül újabb ütközéssel és tűzzel ért véget. Egy 33 éves michigani férfit, Changlin Lit pénteken tartóztattak le, miután egy baleseti helyszínről elhajtott egy mentőautóval. A járművet egy háromautós karambolhoz riasztották Novi városába, ahol … Bővebben: Beteggel együtt lopta el a mentőt – üldözés és újabb baleset lett a vége
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba