• Alkoholszint kalkulátor
  • Gyorshajtás kalkulátor
  • Időjárás infók
  • SOS panel
  • Helymeghatározás (SOS)
  • Vármegyei szűrés
  • Közvetlen segélyhívó
  • Baleseti kárbejelentő
  • Kategória értesítés kontroll

ZsaruHírek App

Mobilalkalmazás

Alkoholszint kalkulátor • Gyorshajtás kalkulátor • Vármegyei szűrés • SOS panel • Helymeghatározás (SOS) • Közvetlen segélyhívó • Baleseti kárbejelentő • Időjárás • Kategória értesítés kontroll
Google Play letöltés
ZsaruHírek App

Bátonyterenyén emlékeztek meg a közúti balesetek áldozatairól

2025. november 16. 11:19
Várszegi Tímea
2026. március 30.

Ebben a cikkben nem tartjuk etikusnak a hirdetések megjelenítését, ezért azok nem láthatók.

A közlekedési balesetekben elhunytak tiszteletére tartottak megemlékezést Bátonyterenyén, ahol a készenléti szervek és állami szervezetek képviselői koszorút helyeztek el és mécsest gyújtottak.

Az ENSZ-közgyűlés döntése értelmében minden év november harmadik vasárnapján a közúti balesetek áldozataira emlékeznek világszerte. Nógrád vármegyében a megemlékezést november 14-én tartották, amelyen a rendőrség közlekedésrendészeti szakemberei mellett több szervezet képviselői is jelen voltak. A rendezvény résztvevői néma főhajtással tisztelegtek az áldozatok előtt.

A helyszín idén is a 21-es főút mellett fekvő Összetartozás Emlékpark volt, ahol 2022-ben avatták fel azt a térplasztikát, amely a balesetekben elhunytak emléke előtt tiszteleg. A megemlékezésen Bátonyterenye Város Önkormányzata, a Nógrád Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság, a Magyar Közút Nonprofit Zrt. Nógrád Vármegyei Igazgatósága és a KAV több szakmai egységének képviselői is részt vettek.

Megosztás: