Füstölgő autóval hajtott be egy benzinkútra a sofőr
A motorteréből szivárgó füst miatt lehajtott az autóútról egy sofőr, majd miután megállt a benzinkúton, a járműve teljes terjedelmében lángra kapott. A vezető nélkül maradt, lángoló autó gurulni kezdett, és a töltőállomás üzlethelyiségének csapódott. Rendkívül veszélyes közlekedési incidens történt június 19-én délután az M0-s autóúton, Szigetszentmiklós közelében. Egy személygépkocsi motorteréből menet közben sűrű füst kezdett … Bővebben: Füstölgő autóval hajtott be egy benzinkútra a sofőr
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba