Hősies életmentés: Lángoló házból, az ablakon keresztül mentettek az ózdi zsaruk

Négy ózdi rendőr mentett ki egy 93 éves férfit egy égő ingatlanból április 14-én délelőtt. Az egyenruhások a gázcsap elzárása után az ablakon át hatoltak be a füsttel telített épületbe, hogy kiemeljék a bajba jutott nyugdíjast. A Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányságra délelőtt érkezett a segélyhívás, mely szerint Ózdon, a Centrum úton kigyulladt egy lakóház. A helyszínre … Bővebben: Hősies életmentés: Lángoló házból, az ablakon keresztül mentettek az ózdi zsaruk