Tömeges ételmérgezés Budapesten – 47 gyereket vittek kórházba
Több budapesti óvodából és iskolából szállították kórházba a gyerekeket hányásos, hasmenéses panaszokkal. A Heim Pál Gyermekkórházban eddig 47 gyermeket láttak el, a hatóságok vizsgálatot indítottak. Folyamatosan érkeznek a gyerekek a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézetbe, miután tömeges ételmérgezés történt több budapesti oktatási intézményben. A kórházba szállított gyerekek többsége hányásra, hasmenésre és kiszáradásra panaszkodott. A Blikk … Bővebben: Tömeges ételmérgezés Budapesten – 47 gyereket vittek kórházba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba