Két autó ütközött Szigetszentmiklóson

Két személyautó karambolozott szerda délután Szigetszentmiklóson, a Dr. Lengyel Lajos utcában. A járművekben összesen négyen utaztak. A szigetszentmiklósi hivatásos tűzoltók áramtalanították, majd átvizsgálták az autókat.