• Alkoholszint kalkulátor
  • Gyorshajtás kalkulátor
  • Időjárás infók
  • SOS panel
  • Helymeghatározás (SOS)
  • Vármegyei szűrés
  • Közvetlen segélyhívó
  • Baleseti kárbejelentő
  • Kategória értesítés kontroll

ZsaruHírek App

Mobilalkalmazás

Alkoholszint kalkulátor • Gyorshajtás kalkulátor • Vármegyei szűrés • SOS panel • Helymeghatározás (SOS) • Közvetlen segélyhívó • Baleseti kárbejelentő • Időjárás • Kategória értesítés kontroll
Google Play letöltés
ZsaruHírek App

Súlyos égési sérültek érkeztek a debreceni klinikára a tiszaújvárosi robbanás után

2026. május 22. 15:39
ZSH

Négy embert szállítottak a Debreceni Egyetem Klinikai Központ (DEKK) égési centrumába, miután pénteken robbanás történt a tiszaújvárosi Mol-üzemben. A sérültek állapota súlyos, az egyetemi sajtóközpont tájékoztatása alapján kiterjedt sérüléseket szenvedtek az érintettek.

Az intézmény sajtóközpontja az MTI-t tájékoztatta a részletekről. A közlemény szerint a beszállított betegek mindannyian kiterjedt, súlyos, másodfokú égési sérüléseket szenvedtek a gyártelepen történt incidens során.

Ezt olvastad már? Robbanás történt a Mol tiszaújvárosi üzemében, egy ember életét vesztette

A klinikára szállított sérültek egészségügyi ellátása jelenleg is folyamatosan zajlik a debreceni speciális centrumban – közölte az egyetem sajtóközpontja.

Megosztás:

Kapcsolódó cikkek

Betöltés...

🚒 MÉG TÖBB BALESET 🚨 LEGFRISSEBB HÍREK