Tűz keletkezett egy benzinkút épületében Nagyatádon

Tűz ütött ki vasárnap kora délután egy nagyatádi üzemanyagtöltő állomás raktárhelyiségében, ahol a lángok az épület egy részét érintették, de a kútfejekre nem terjedtek át. A nagyatádi hivatásos tűzoltók három vízsugárral eloltották a tüzet, elzárták a közműveket, majd átszellőztették az épületet, amelynek falai kormozódtak, a tárolt használati tárgyak és árukészlet megsemmisültek.