Jó huzata van az érdi drogosoknak: Több mint 2 kg cucc saját használatra

Az Érdi Rendőrkapitányság négy embert gyanúsított meg kábítószer birtoklásával, miután egy házkutatás során több mint két kilogramm kábítószergyanús anyagot foglaltak le. A nyomozás alapját egy, a Budapesti Rendőr-főkapitányságra érkezett névtelen állampolgári bejelentés képezte, amely több személyt érintő, rendszeres kábítószer-fogyasztásról szólt. Az érdi rendőrök az adatgyűjtést követően azonosították Sz. Szilvesztert, Sz. Dánielt és Sz. Bencét. A … Bővebben: Jó huzata van az érdi drogosoknak: Több mint 2 kg cucc saját használatra