Benyugtatózva zuhant a tóba csecsemőjével egy nő Nagykőrösön
Kiskorú veszélyeztetésének bűntette miatt emelt vádat a Ceglédi Járási Ügyészség egy anya ellen, aki gyógyszertől bódult állapotban kétszer is magával rántotta alig egyéves gyermekét a tóba. A csecsemő életét a helyszínen tartózkodók beavatkozása mentette meg, a vád szerint a nő súlyosan megszegte a szülői kötelezettségeit. A vád szerint a nő 2024 júliusában ment ki alig … Bővebben: Benyugtatózva zuhant a tóba csecsemőjével egy nő Nagykőrösön
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba