Gyeremekeket bántalmazott egy óvónő egy II. kerületi óvodában

Kiskorú veszélyeztetése bűntett gyanúja miatt indított nyomozást a rendőrség, a fenntartó önkormányzat pedig fegyelmi eljárást kezdeményezett egy II. kerületi óvónővel szemben. Több édesanya állítása szerint a pedagógus válogatott módszerekkel, köztük kiabálással, lökdösődéssel és megalázó bánásmóddal bántalmazta a kiscsoportos gyermekeket. Az érintett intézmény igazgatója a vizsgálatok idejére szabadságra küldte az óvónőt, aki ha bűnösnek bizonyul, elveszítheti … Bővebben: Gyeremekeket bántalmazott egy óvónő egy II. kerületi óvodában