Eltörte az ellenőr csuklóját egy bliccelő Szegeden
Vádat emelt a Szegedi Járási Ügyészség azzal a férfival szemben, aki tavaly novemberben bántalmazott egy jegyellenőrt a vasútvillamoson. A konfliktus során a munkáját végző nő nyolc napon túl gyógyuló sérülést szenvedett. A vádhatóság adatai szerint az utas tavaly ősszel érvényes okmányok nélkül közlekedett a szegedi járaton. Amikor az ellenőr a bíróság kiszabása érdekében elkérte a … Bővebben: Eltörte az ellenőr csuklóját egy bliccelő Szegeden
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba