Idős asszonyt rabolt ki egy férfi az otthonában Dabason

A Dabasi Rendőrkapitányság befejezte a vizsgálatot egy 44 éves lajosmizsei férfi ellen, aki 2026 januárjában rabolt ki egy idős nőt. A rendőrök vádemelési javaslattal továbbították az ügyet az ügyészségre. A nyomozás adatai szerint a 44 éves K. Sándor 2026. január 22-én kora délután ment be a 77 éves, járókerettel közlekedő sértett dabasi házába. A férfi … Bővebben: Idős asszonyt rabolt ki egy férfi az otthonában Dabason