Szegedi kristálydílert vontak ki a forgalomból

A Szegedi Rendőrkapitányság nyomozói január végén számoltak fel egy kábítószer-kereskedelmi hálózatot, amelyet egy helyi férfi működtetett. Az elkövető 2025 nyara óta szinte naponta értékesített kristályt visszajáró ügyfeleinek, amivel jelentős illegális jövedelemre tett szert. A adatai szerint a gyanúsított 2025 nyarától kezdődően építette ki fix vevőkörét, akiknek N-etil-norpentedron hatóanyagú anyagot árult. A bizonyítékok alapján a férfi … Bővebben: Szegedi kristálydílert vontak ki a forgalomból