Idős, beteg embert rabolt ki és vert össze, később iskolájában pedagógusokat abuzált a 15 éves
Egy mindössze 15 éves fiúval szemben emelt újabb vádat a Kaposvári Járási Ügyészség, aki előbb botokkal ütötte egy idős férfi fejét és mellkasát és rabolta ki őt, később pedig tanáraival és pedagógiai asszisztensekkel szemben lépett fel erőszakosan. Az ügyészség mindkét ügyben javítóintézeti nevelést indítványozott. Idős, beteg férfit támadtak meg botokkal A Somogy Vármegyei Főügyészség korábbi … Bővebben: Idős, beteg embert rabolt ki és vert össze, később iskolájában pedagógusokat abuzált a 15 éves
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba