• Alkoholszint kalkulátor
  • Gyorshajtás kalkulátor
  • Időjárás infók
  • SOS panel
  • Helymeghatározás (SOS)
  • Vármegyei szűrés
  • Közvetlen segélyhívó
  • Baleseti kárbejelentő
  • Kategória értesítés kontroll

ZsaruHírek App

Mobilalkalmazás

Alkoholszint kalkulátor • Gyorshajtás kalkulátor • Vármegyei szűrés • SOS panel • Helymeghatározás (SOS) • Közvetlen segélyhívó • Baleseti kárbejelentő • Időjárás • Kategória értesítés kontroll
Google Play letöltés
ZsaruHírek App

Rossz címre ment a csomag – lebukott a kecskeméti drogvásárló

2025. június 12. 10:30
Várszegi Tímea
2026. június 16.

A Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányság szerint egy futárszolgálat munkatársa jelentkezett a kecskeméti rendőrkapitányságon egy kézbesítetlen csomaggal. Június 10-én délután eredetileg egy másik címre kellett volna kézbesítenie a küldeményt, de tévesen vitte ki. A kézbesítés során azonban gyanússá vált számára a doboz tartalma: több zacskóba csomagolt, növényi törmelék volt benne. A futár úgy döntött, nem adja át a csomagot, hanem a rendőrségre viszi.

[Archivált média]

THC-t mutatott ki a gyorsteszt

A nyomozók a csomagban lévő 353 gramm növényi anyagot lefoglalták, majd gyorstesztet végeztek, amely THC-ra pozitív eredményt adott. Néhány órán belül a raktárnál elfogtak két férfit, akik a csomagért érkeztek. Kiderült, hogy a drogot egyikük rendelte, de az ismerőse címére kérte a kézbesítést, hogy elkerülje a lebukást. A megrendelő a gyanú szerint tovább is akarta értékesíteni a drogot – ellene korábban is folyt már nyomozás kábítószer-terjesztés miatt.

Őrizetbe vették a megrendelőt

A rendőrök a 27 éves férfit kábítószer-kereskedelem bűntettének megalapozott gyanúja miatt kihallgatták, majd őrizetbe vették. A másik férfit tanúként hallgatták ki.

Megosztás:

Kapcsolódó cikkek

Betöltés...

👮 MÉG TÖBB KáBíTóSZER 🚨 LEGFRISSEBB HÍREK