• Alkoholszint kalkulátor
  • Gyorshajtás kalkulátor
  • Időjárás infók
  • SOS panel
  • Helymeghatározás (SOS)
  • Vármegyei szűrés
  • Közvetlen segélyhívó
  • Baleseti kárbejelentő
  • Kategória értesítés kontroll

ZsaruHírek App

Mobilalkalmazás

Alkoholszint kalkulátor • Gyorshajtás kalkulátor • Vármegyei szűrés • SOS panel • Helymeghatározás (SOS) • Közvetlen segélyhívó • Baleseti kárbejelentő • Időjárás • Kategória értesítés kontroll
Google Play letöltés
ZsaruHírek App

„Meg lesztek ölve, az egész park ki lesz nyírva!” – Vádat emeltek a szolnoki fenyegető ellen

2025. március 13. 18:35
Várszegi Tímea

A Szolnoki Járási Ügyészség vádat emelt az ellen a 35 éves szolnoki férfi ellen, aki hat hónappal ezelőtt ittasan, gáz-riasztó pisztollyal fenyegetett meg több személyt egy törökszentmiklósi parkban. Az ügyészség fegyveresen elkövetett garázdaság bűntett, és erőszakos cselekménnyel fenyegetve elkövetett zaklatás vétsége miatt állítja bíróság elé, közölte a Szolnoki Járási Ügyészség a 24.hu-val.

A vádirat szerint a férfi ittas állapotban szóváltásba került három kiskorú fiúval. A konfliktus közben a vádlott elővette táskájából a gáz-riasztó pisztolyt, és agresszíven fenyegetőzve ezt kiáltotta feléjük:

„Végetek vagy meghaltok!”

Ezután egyszer elsütötte a fegyvert, majd folytatta a fenyegetőzést, ekkor kiáltotta, hogy:

„Meg lesztek ölve, az egész park ki lesz nyírva!”

Az ijedt gyerekek ekkor futva elhagyták a parkot. Nem sokkal később egy férfi közeledett a vádlotthoz, aki látva a fegyvert először elfutott, majd a közben megérkező rendőrjárőröknek odakiáltott, hogy „ő volt”. A vádlott ekkor a férfi felé fordult, és ismét fenyegetőleg lépett fel, ám a helyszínre érkező rendőröknek sikerült megfékezniük, és végül felszólításukra a földre tette a gáz-riasztó fegyvert.

A vádlottal szemben felfüggesztett börtönbüntetés kiszabását indítványozták. Az ügy hamarosan bíróság elé kerül.

Megosztás:

Kapcsolódó cikkek

Betöltés...

📰 MÉG TÖBB BŰNÜGY 🚨 LEGFRISSEBB HÍREK