• Alkoholszint kalkulátor
  • Gyorshajtás kalkulátor
  • Időjárás infók
  • SOS panel
  • Helymeghatározás (SOS)
  • Vármegyei szűrés
  • Közvetlen segélyhívó
  • Baleseti kárbejelentő
  • Kategória értesítés kontroll

ZsaruHírek App

Mobilalkalmazás

Alkoholszint kalkulátor • Gyorshajtás kalkulátor • Vármegyei szűrés • SOS panel • Helymeghatározás (SOS) • Közvetlen segélyhívó • Baleseti kárbejelentő • Időjárás • Kategória értesítés kontroll
Google Play letöltés
ZsaruHírek App

Újra kellett éleszteni egy focistát a veszprémi meccs után

2025. május 22. 11:26
Várszegi Tímea
2026. március 30.

Egy középkorú játékos lett rosszul vasárnap egy Veszprém vármegyei focimeccs félidejében – számolt be az esetről az Országos Mentőszolgálat hivatalos Facebook oldalán. Bár a második félidőre már nem tért vissza a pályára, az igazi dráma a meccs után kezdődött: a férfi az öltöző felé tartva hirtelen összeesett.

Csapattársai kezdték el az újraélesztést

A helyszínen tartózkodó szemtanúk és csapattársak azonnal a segítségére siettek, és tárcsázták a segélyhívót. A mentésirányító telefonon keresztül irányította őket, és mivel a férfi már nem lélegzett, az instrukciók alapján azonnal megkezdték az újraélesztést. Többen is részt vettek benne, egymást váltva küzdöttek a sportoló életéért.

[Archivált média]

Időben érkezett a mentő, sikeres volt az életmentés

A mentők rövid időn belül a helyszínre értek, és átvették az újraélesztést. Az időben megkezdett beavatkozásnak köszönhetően sikerült stabilizálni az állapotát, majd kórházba szállították a beteget. Az Országos Mentőszolgálat mielőbbi felépülést kívánt a focistának, és köszönetet mondott mindazoknak, akik részt vettek az életmentésben.

Megosztás:

Kapcsolódó cikkek

Betöltés...

🚑 MÉG TÖBB MENTőK 🚨 LEGFRISSEBB HÍREK