• Alkoholszint kalkulátor
  • Gyorshajtás kalkulátor
  • Időjárás infók
  • SOS panel
  • Helymeghatározás (SOS)
  • Vármegyei szűrés
  • Közvetlen segélyhívó
  • Baleseti kárbejelentő
  • Kategória értesítés kontroll

ZsaruHírek App

Mobilalkalmazás

Alkoholszint kalkulátor • Gyorshajtás kalkulátor • Vármegyei szűrés • SOS panel • Helymeghatározás (SOS) • Közvetlen segélyhívó • Baleseti kárbejelentő • Időjárás • Kategória értesítés kontroll
Google Play letöltés
ZsaruHírek App

Fogyogat a fű Nógrádban

2026. június 22. 15:48
Várszegi Tímea
Nógrád Vármegyei Rendőr-főkapitányság
2026. június 22.

Hét személy ellen indított eljárást kábítószer birtoklása miatt a Nógrád Vármegyei Rendőr-főkapitányság az elmúlt napok intézkedései során. A hatóságok Rétságon, Salgótarjánban, Mátraverebélyben és Érsekvadkerten foglaltak le tiltott anyagokat.

A Rétsági Rendőrkapitányság egyenruhásai június 12-én vontak intézkedés alá egy 18 éves lányt, aki elismerte, hogy a megelőző napon kábítószert fogyasztott. Ugyanezen a napon a Salgótarjáni Rendőrkapitányság járőrei egy helyi benzinkúton ellenőriztek egy 29 éves férfit. A ruházatának átvizsgálása során a zsebéből 16,7 gramm súlyú por és kristályos állagú anyag került elő, amiről a gyorsteszt megállapította, hogy kábítószer.

A Bátonyterenyei Rendőrkapitányság munkatársai június 14-én Mátraverebély területén vontak ellenőrzés alá egy hatósági jelzés nélkül közlekedő személygépkocsit. A jármű utasterében, a középkonzolon egy nyitott alufólia csomagot, az egyik ülés alatt pedig egy hengeres tégelyt találtak, amelyek drogot tartalmaztak. Az intézkedés közben a gépkocsi egyik női utasának melltartójából szintén előkerült egy hengeres tároló, amelyben a gyorstesztek adatai alapján kábítószer volt. A rendőrök a helyszínen összesen 24 gramm anyagot foglaltak le, és három embert állítottak elő a kapitányságra.

A Balassagyarmati Rendőrkapitányság járőrei június 17-én éjszaka Érsekvadkerten igazoltattak két gyalogosan közlekedő személyt. Egyikük táskájából egy nagyobb méretű tasakban 34,68 gramm marihuána került elő. Mivel a megállapítások szerint a tiltott szerből mindketten fogyasztottak, a rendőrségre állították elő őket.

A nyomozók mind a hét érintett személyt kábítószer birtoklása vétség gyanúja miatt hallgatták ki gyanúsítottként.

A kábítószerrel kapcsolatos bűncselekmények bejelentésére a hatóságok a nap 24 órájában hívható Telefontanú 06-80-555-111-es zöldszámát, valamint a 112-es központi segélyhívót jelölték meg.

Ezt olvastad már? Majd’ fél kg kristályt dobtak ki az ablakon

Megosztás:

Kapcsolódó cikkek

Betöltés...

👮 MÉG TÖBB KáBíTóSZER 🚨 LEGFRISSEBB HÍREK