• Alkoholszint kalkulátor
  • Gyorshajtás kalkulátor
  • Időjárás infók
  • SOS panel
  • Helymeghatározás (SOS)
  • Vármegyei szűrés
  • Közvetlen segélyhívó
  • Baleseti kárbejelentő
  • Kategória értesítés kontroll

ZsaruHírek App

Mobilalkalmazás

Alkoholszint kalkulátor • Gyorshajtás kalkulátor • Vármegyei szűrés • SOS panel • Helymeghatározás (SOS) • Közvetlen segélyhívó • Baleseti kárbejelentő • Időjárás • Kategória értesítés kontroll
Google Play letöltés
ZsaruHírek App

Belügyminiszteri elismeréseket adtak át a Rendőr- és Tűzoltónap alkalmából

2026. április 22. 18:39
Várszegi Tímea
Rendészeti Államtitkárság

A közeledő szakmai ünnepnapok alkalmából rendezett ünnepségen dr. Bolcsik Zoltán kiemelte, hogy a két hivatás közös küldetése a biztonság, a rend és az emberélet védelme. Az államtitkár beszédében hangsúlyozta, hogy Magyarország szilárd közbiztonságának alapja a rendőrök és a tűzoltók fegyelmezett helytállása, akiket a mindennapok „csendes hőseinek” nevezett.

A kimagasló szolgálati tevékenység elismeréseként 17 rendőr Szent György Érdemjelet, míg öt tűzoltó Szent Flórián Érdemjelet vehetett át. Az ünnepségen kilenc munkatárs soron kívüli előléptetésben részesült, 59-en pedig főtanácsosi vagy tanácsosi címet kaptak. A katasztrófavédelem munkáját segítő tizenegy támogatót emlékéremmel ismertek el.

A belügyminiszter további húsz emberbek elismerést és jutalmat, tíz főnek pedig emléktárgyat adományozott a példamutató munkavégzésükért.

Gratulálunk!

Megosztás:

Kapcsolódó cikkek

Betöltés...

📍 MÉG TÖBB KöRNYEZETüNK 🚨 LEGFRISSEBB HÍREK