• Alkoholszint kalkulátor
  • Gyorshajtás kalkulátor
  • Időjárás infók
  • SOS panel
  • Helymeghatározás (SOS)
  • Vármegyei szűrés
  • Közvetlen segélyhívó
  • Baleseti kárbejelentő
  • Kategória értesítés kontroll

ZsaruHírek App

Mobilalkalmazás

Alkoholszint kalkulátor • Gyorshajtás kalkulátor • Vármegyei szűrés • SOS panel • Helymeghatározás (SOS) • Közvetlen segélyhívó • Baleseti kárbejelentő • Időjárás • Kategória értesítés kontroll
Google Play letöltés
ZsaruHírek App

Postai kézbesítőtől loptak Ikladon – Egyik elkövetőt elfogták, társát még keresik

2025. február 27. 06:52
Várszegi Tímea
2025. május 5.

A Gödöllői Rendőrkapitányság nyomozói lopás bűntette miatt indítottak eljárást a 47 éves M. Tamás ellen, aki társával együtt eltulajdonította egy postai kézbesítő pénztárcáját, amelyben közel 4,4 millió forint készpénz volt. A bűncselekmény február 13-án délelőtt Ikladon történt.

A sértett, egy postai kézbesítő, szolgálati autójával parkolt le Ikladon, hogy kézbesítse a leveleket. Miközben egy címzettnek vitt küldeményt, az elkövető M. Tamás kihasználta a helyzetet, és az autóban hagyott pénztárcát ellopta. A tárcában a Magyar Posta tulajdonát képező 4,4 millió forint volt. Az elkövetők autóval menekültek el a helyszínről, majd a lopást követően néhány órával a gépkocsit eladták, hogy eltüntessék a nyomaikat.

A Gödöllői Rendőrkapitányság tanúk kihallgatása és adatgyűjtés alapján néhány napon belül azonosította és elfogta a lopással gyanúsítható férfit. M. Tamást előállították, majd őrizetbe vették, és gyanúsítottként hallgatták ki. A nyomozás során kiderült, hogy az ellopott pénzből járműveket vásároltak, amelyeket a hatóságok lefoglaltak.

A nyomozók kezdeményezték M. Tamás letartóztatását, amit a bíróság elrendelt. Társa azonban még szökésben van, a rendőrség tovább folytatja az elkövető felkutatását.

Forrás: police.hu

Megosztás:

Kapcsolódó cikkek

Betöltés...

👮 MÉG TÖBB LOPáS 🚨 LEGFRISSEBB HÍREK