• Alkoholszint kalkulátor
  • Gyorshajtás kalkulátor
  • Időjárás infók
  • SOS panel
  • Helymeghatározás (SOS)
  • Vármegyei szűrés
  • Közvetlen segélyhívó
  • Baleseti kárbejelentő
  • Kategória értesítés kontroll

ZsaruHírek App

Mobilalkalmazás

Alkoholszint kalkulátor • Gyorshajtás kalkulátor • Vármegyei szűrés • SOS panel • Helymeghatározás (SOS) • Közvetlen segélyhívó • Baleseti kárbejelentő • Időjárás • Kategória értesítés kontroll
Google Play letöltés
ZsaruHírek App

Házhozszállítés közben csaptak le a szabolcsi dílernőre

2025. október 3. 07:42
Várszegi Tímea
2026. június 16.

Anyagi haszonszerzés céljából árult kábítószert az a 21 éves nő, akit a Fehérgyarmati Rendőrkapitányság a közelmúltban fogott el. A gyanúsítottat éppen akkor kapták rajta, amikor egyik vevőjének szállította ki a tiltott szert.

[Archivált média]

A Fehérgyarmati Rendőrkapitányság a DELTA Program keretében a kábítószer-kereskedelem bűntettének gyanúja miatt indított eljárást egy 21 éves kisnaményi lakossal szemben. A nő rendszeresen árusított drogot a saját otthonában és a környező településeken, mindezt anyagi haszonszerzés céljából. A rendőrök akkor csaptak le rá, amikor házhoz szállított egy adagot az egyik vevőjének.

A nyomozók az elfogás során fehér színű, droggyanús port, valamint a kiméréshez és csomagoláshoz szükséges eszközöket, mobiltelefonokat és készpénzt is lefoglaltak a gyanúsítottól. A nőt előállították a Fehérgyarmati Rendőrkapitányságra, ahol kábítószer-kereskedelem bűntett gyanújával hallgatták ki. Ezt követően őrizetbe vették, majd az ügyészség indítványára a bíróság elrendelte a letartóztatását – a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság.


Megosztás:

Kapcsolódó cikkek

Betöltés...

👮 MÉG TÖBB KáBíTóSZER 🚨 LEGFRISSEBB HÍREK