• Alkoholszint kalkulátor
  • Gyorshajtás kalkulátor
  • Időjárás infók
  • SOS panel
  • Helymeghatározás (SOS)
  • Vármegyei szűrés
  • Közvetlen segélyhívó
  • Baleseti kárbejelentő
  • Kategória értesítés kontroll

ZsaruHírek App

Mobilalkalmazás

Alkoholszint kalkulátor • Gyorshajtás kalkulátor • Vármegyei szűrés • SOS panel • Helymeghatározás (SOS) • Közvetlen segélyhívó • Baleseti kárbejelentő • Időjárás • Kategória értesítés kontroll
Google Play letöltés
ZsaruHírek App

Tragédia Gárdonyban: anyját ölte meg, majd magával is végzett egy férfi

2025. augusztus 18. 08:26
Várszegi Tímea

Egy idős nő holttestére bukkantak Gárdonyban augusztus 17-én délután. A rendőrség közlése szerint a bűncselekmény elkövetését a fia üzenetben ismerte be, majd öngyilkosságot követett el.

A bejelentés és a helyszíni vizsgálat

A Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint a rendőrséghez vasárnap délután érkezett a bejelentés, hogy egy gárdonyi lakóházban egy idős asszonyt holtan találtak. A nyomozás első adatai alapján a nő halálát idegenkezűség okozta.

A hatóság közölte, hogy a nő fia egy hozzátartozónak küldött üzenetben elismerte a bűncselekmény elkövetését. A férfi ezt követően öngyilkosságot követett el.

Az ügyben a Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság emberölés bűntett gyanúja miatt indított eljárást. Az elsődleges nyomozási cselekmények jelenleg is zajlanak – közölte a Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság.


Mit mond a Btk.?

A Büntető Törvénykönyv 160. § (1) bekezdése szerint: „Aki mást megöl, emberölést követ el, és öt évtől tizenöt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.”

Megosztás:

Kapcsolódó cikkek

Betöltés...

👮 MÉG TÖBB GYILKOSSáG 🚨 LEGFRISSEBB HÍREK