• Alkoholszint kalkulátor
  • Gyorshajtás kalkulátor
  • Időjárás infók
  • SOS panel
  • Helymeghatározás (SOS)
  • Vármegyei szűrés
  • Közvetlen segélyhívó
  • Baleseti kárbejelentő
  • Kategória értesítés kontroll

ZsaruHírek App

Mobilalkalmazás

Alkoholszint kalkulátor • Gyorshajtás kalkulátor • Vármegyei szűrés • SOS panel • Helymeghatározás (SOS) • Közvetlen segélyhívó • Baleseti kárbejelentő • Időjárás • Kategória értesítés kontroll
Google Play letöltés
ZsaruHírek App

Út szélén született meg a kislány – megható levél érkezett a debreceni mentősöknek

2025. augusztus 11. 09:14
Várszegi Tímea

Különleges helyzetben segítettek a debreceni mentősök: egy kismama a kórházba tartva az út szélén hozta világra gyermekét. Az édesanya megható levélben mondott köszönetet a mentőegységnek a nyugodt és figyelmes segítségnyújtásért.

Váratlan szülés az út mellett

A történet péntek este kezdődött, amikor a kismamánál beindult a szülés. A kiérkező két debreceni mentőegység azonnal megkezdte a segítségnyújtást, a kórházba azonban már nem jutottak el. Az út szélén, biztonságos körülmények között született meg a kislány. Az édesanya külön kiemelte Sz. Attila figyelmességét, aki minden lépésről tájékoztatta őket, és nyugodt jelenlétével segítette át a családot a feszült helyzeten.

Köszönet a hétköznapi hősöknek

A levélben az édesanya hangsúlyozta, milyen nehéz hivatás a mentősöké: a legfeszültebb pillanatokban is nyugodtnak és empatikusnak kell maradniuk, és a műszak végén is maximális figyelmet szentelnek a rászorulóknak.

„Köszönjük, hogy minden nap számíthatunk rájuk”

– zárta sorait, jó egészséget és kitartást kívánva minden mentődolgozónak – írta az Országos Mentőszolgálat.

Megosztás:

Kapcsolódó cikkek

Betöltés...

🚑 MÉG TÖBB MENTőK 🚨 LEGFRISSEBB HÍREK