• Alkoholszint kalkulátor
  • Gyorshajtás kalkulátor
  • Időjárás infók
  • SOS panel
  • Helymeghatározás (SOS)
  • Vármegyei szűrés
  • Közvetlen segélyhívó
  • Baleseti kárbejelentő
  • Kategória értesítés kontroll

ZsaruHírek App

Mobilalkalmazás

Alkoholszint kalkulátor • Gyorshajtás kalkulátor • Vármegyei szűrés • SOS panel • Helymeghatározás (SOS) • Közvetlen segélyhívó • Baleseti kárbejelentő • Időjárás • Kategória értesítés kontroll
Google Play letöltés
ZsaruHírek App

Égő lakásból mentettek ki egy férfit a miskolci rendőrök

2025. augusztus 5. 11:23
Várszegi Tímea

Egy miskolci társasházban keletkezett tűz augusztus 1-jén éjjel. A rendőrök betörték a zárt ajtót, és eszméletlen állapotban mentettek ki egy férfit az égő lakásból. Az egyik intézkedő rendőr enyhe füstmérgezést szenvedett.

Füst és lángok csaptak ki a második emeletről

A Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság beszámolója szerint augusztus 1-jén éjjel érkezett bejelentés arról, hogy tűz ütött ki Miskolcon, egy társasház második emeleti lakásában. A helyszínre érkező rendőrök azonnal észlelték, hogy az egyik lakás ablakából sűrű füst és lángok törnek elő, a levegőt erős égésszag töltötte be.

A bejelentés szerint a lakásban tartózkodtak, ezért Juhász Dávid r. főtörzsőrmester, Sándor Ákos r. törzsőrmester és Németh Polett r. őrmester betörték a zárt bejárati ajtót. A sűrű füsttel teli lakás átvizsgálása során egy székben ülő, eszméletlen férfit találtak.

A mentés közben egyikük is megsérült

A rendőrök a férfit azonnal kihozták a szabad levegőre, ahol rövid időn belül magához tért. A mentők a helyszínen ellátták, majd kórházba szállították. Németh Polett r. őrmester is orvosi ellátásra szorult, mivel a beavatkozás közben enyhe füstmérgezést szenvedett – őt szintén kórházba vitték – számolt be róla a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság.

Megosztás:

Kapcsolódó cikkek

Betöltés...

🚒 MÉG TÖBB TŰZESET 🚨 LEGFRISSEBB HÍREK